تاثیرات دوره آموزش تعمیرات موبایل روی آینده شغلی افراد

دوره اموزش تعمیرات موبایل، به شما رویکردی گام‌به‌گام ارائه می‌دهد تا به صورت کامل با تعمیرات موبایل آشنا شوید.

شما با شرکت در این دوره تضمینی آموزش تعمیرات موبایل علیرغم اینکه مهارت تعمیرات موبایل را به صورت کاملا تخصصی یاد گرفته‌اید، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده‌اید و بعد از دوره، از خدمات پشیبانی و آموزش‌های آپدیت گوشی‌های جدید در پنل اختصاصی خود بهره‌مند می‌شوید و می‌توانید همواره جز تعمیرکارانی باشید که در سریع‌ترین زمان ممکن به جدیدترین قلق‌های تعمیراتی گوشی‌های جدید دسترسی داشته باشید تا نسبت به سایر تعمیرکاران مزیت رقابتی بالاتری داشته باشید و همینطور درآمد بیشتری کسب نمایید.

نحوه برگزاری دوره تعمیرات موبایل به چه صورت است؟

روش برگزاری کلاس‌های آموزش تعمیر موبایل به گونه‌ای است که مطالب تئوری و عملیات به صورت ترکیبی آموزش داده می‌شود. بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل و شرایط دریافت مدرک فنی حرفه ای دوره ها اصلی‌ترین بخش را در کارگاه‌های عملی تشکیل می‌دهد. اساتید این دوره سعی دارند که در طول آموزش، تمامی مفاهیم عملی و کاربردی در بازار کار را از پایه به کارآموزان آموزش دهند تا بعد از پایان دوره، قادر به ورود به بازار کار شوند.

زمان برگزاری کلاس‌ها به صورت منعطف طراحی شده است تا افرادی با شرایط خاص مختلف، از جمله صبح، ظهر، بعد از ظهر و پنج‌شنبه‌ها، بتوانند در آن شرکت کنند. همچنین برای افرادی که امکان دسترسی به کلاس‌های حضوری را ندارند، کلاس‌های آنلاین و مجازی نیز برگزار می‌شوند.

اساتید این دوره دارای تجربه کافی هستند تا بتوانند مفاهیم را بهتر منتقل کنند. این دوره تمرکز زیادی روی کار عملی دارد و به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا از تجربیات یکدیگر بهره‌مند شوند و در پایان دوره، مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کنند.

 

آموزش صفر‌تا‌صد تعمیرات موبایل

دوره آموزش تعمیر موبایل شامل آموزش‌های مختلف اعم از تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، تعمیر گوشی‌های لمسی و معمولی، گوشی‌های اندروید و آیفون و غیره است. در این دوره، علاوه‌بر آموزش نظری به شما تمامی مشکلات رایجی که ممکن است، برای یک گوشی موبایل پیش آید را آموزش داده و راه‌حل‌های عملی برای رفع آن‌ها را بیان خواهند کرد.

در این دوره، به موارد زیر پرداخته می‌شود:

·       روشن نشدن گوشی

·       عدم شارژ شدن

·       خرابی ال‌سی‌دی

·       داغ شدن اضافی موبایل

·       هنگ کردن گوشی و...

دوره آموزش تعمیر موبایل از دو بخش آموزش نرم‌افزار موبایل و آموزش سخت‌افزار موبایل تشکیل شده است و پس از پایان آن، فارغ‌التحصیلان قادر به ورود به بازار کار هستند.

 تاثیرات دوره آموزش تعمیرات موبایل روی آینده شغلی افراد - تصویر 2

ارائه مدرک تخصصی در زمینه تعمیر موبایل

پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای، یک گواهی نامه داخلی به شما از طریق اینترنت صادر می‌شود که می‌توانید آن را از بخش استعلام مدرک در وب‌سایت مشاهده و دریافت کنید. همچنین، آموزشگاه تعمیرات موبایل پس از پایان دوره، شما را برای شرکت در آزمون تخصصی تعمیر گوشی و موبایل معرفی می‌کند و در صورت قبولی، مدرک تخصصی و حرفه‌ای برای شما صادر می‌شود.

این مدرک تخصصی حرفه‌ای که به فارغ‌التحصیلان اعطا می‌شود، می‌تواند برای آن‌ها در داخل و خارج از کشور مزایای فراوانی را به ارمغان آورد و دارای اعتبار بین‌المللی است. با این مدرک، افراد می‌توانند کسب‌وکار خود راه‌اندازی کنند، جوازهای مورد نیاز را دریافت کنند، امکان مهاجرت به کشورهای دیگر را با این مدرک داشته باشند و همچنین امکان استخدام در شرکت‌های مختلف در داخل کشور برای آن‌ها فراهم است.

 

سخن پایانی

در پیشرفت هر حرفه‌ای، دانش و تجربه نقش بسیار مهمی دارند. دوره آموزش تعمیر موبایل فرصتی استثنایی برای شماست تا به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شوید. از شما دعوت می‌کنیم که در این مسیر آموزشی همراه ما باشید و از این فرصت برای شکوفایی و رشد حرفه‌ای خود بهره‌مند شوید.

 

اخبار مرتبط

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ارسال به دیگران :

نظر شما

وب گردی