در اولین روز از الکامپ ۱۴۰۳ در غرفه کاراشاب مطرح شد:

خبر خوش مخابرات ایران برای کاربران

9 الی 12 تیرماه، بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، در حال برگزاری است.

طی این دوره از الکامپ، کاراشاب نیز به‌عنوان نیروی محرکه و بازوی اجرایی شرکت مخابرات ایران در اقتصاد دیجیتال و باهدف معرفی خدمات و سرویس‌های مختلف خود حضور پیدا کرده است. در روز افتتاحیه نمایشگاه، غرفه کاراشاب، میزبان تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و چهره‌های فعال در عرصه مخابرات و فناوری اطلاعات بود.

شرکت مخابرات فراتر از حوزه تأمین زیرساخت

داوود زارعیان، معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران، طی بازدید از غرفه کاراشاب، گفت: شرکت مخابرات ایران، شرکت مادر تأمین زیرساخت‌های ارتباطی در حوزه کسب‌وکارهای دیجیتال است. این شرکت اپراتور همراه و ثابت را در داخل خود جای‌داده و در حوزه‌های دیتا، فیبر نوری، تلفن ثابت و غیره فعالیت می‌کند و تنها شرکتی در کشور است که باید زیرساخت‌های اقتصاد دیجیتال را فراهم آورد و در این زمینه موفقیت‌های خوبی را کسب کرده است.

زارعیان با اشاره به پوشش ارتباطی همراه و ثابت در سراسر کشور، توضیح داد در زمینهٔ فیبر نوری که به‌عنوان یک بستر انتقال سریع و امن جدید در عرصه زیرساختی مطرح است، مخابرات ایران اقدامات خوبی انجام داده و در تمام کشور حضور دارد و می‌تواند حضور خود را تقویت کند. او در ادامه گفت:« پس از آماده‌سازی زیرساخت‌ها باید به سراغ سیاست‌گذاری برویم؛ شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات جدید که بر پایه اقتصاد دیجیتال فعالیت می‌کنند، باید بتوانند از زیرساخت‌های موجود استفاده کنند. اگر به خدمات نوین کمی قدیمی‌شده مراجعه شود، مانند بانکداری دیجیتال، بهداشت، آموزش و کسب‌وکارهای خاص، متوجه می‌شویم که زیرساخت اصلی آن را مخابرات فراهم کرده است و توسعه این زیرساخت‌ها باید ادامه پیدا کند. مخابرات تا به امروز تنها زیرساخت را فراهم می‌کرده و از سال گذشته تصمیم گرفته است، خود به عرصه ارائه خدمات وارد شود و بخشی از درآمدزایی خود را به شکل جدید ادامه دهد؛ در این راستا اقداماتی صورت گرفته است که ازجمله آن‌ها می‌توان به افزایش و رشد فعالیت‌های کاراشاب اشاره کرد.

خبر خوش برای متقاضیان اینترنت پرسرعت

زارعیان صحبت خود را با دادن یک خبر خوش به متقاضیان اینترنت پرسرعت ادامه داد و گفت: ما از روز گذشته سرعت اینترنت فیبر نوری را از صد مگابایت بر ثانیه، برای مشتریانی که نیاز به خدمات پرسرعت دارند به هزار مگابایت بر ثانیه افزایش داده‌ایم. این اتفاق نویدی است برای کسانی که می‌خواهند از فیبر نوری برای کسب‌وکارهای خود استفاده کنند و سرعت هزار مگابایت بر ثانیه سرعتی است که می‌تواند به هر نیازی از تولید محتوا تا بازی‌های آنلاین گرفته پاسخگو باشد. از تمام متقاضیان نیز دعوت می‌کنیم تا از این سرویس استفاده کنند.

خبر خوش برای متقاضیان اینترنت پرسرعت - تصویر 2

دو هدف راهبری شرکت مخابرات ایران برای کسب‌وکارهای نوین

یوسف شکوری، معاون راهبرد و توسعه شرکت مخابرات ایران طی بازدید از غرفه کاراشاب در الکامپ گفت:« با توجه به گستره حضور شرکت مخابرات ایران در سطح کشور و پیشینه ارائه خدمات ارتباطی آن، برای کسب‌وکارهای نوین نیز برنامه دارد. نیازهای بازار ایجاب می‌کند تا ما تمام ضرورت‌های کسب‌وکارهای نوین را شناسایی کنیم و اهداف راهبردی برای آن‌ها تعیین کردیم. او در ادامه با اشاره به اینکه دو هدف راهبردی توسعه مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری در زیست‌بوم دیجیتال و خلق جریان‌های جدید درآمدی از بستر زیست‌بوم دیجیتال تا به امروز تعیین‌شده‌اند، گفت: برای افزایش مشارکت‌ها در این خصوص و تعداد خدماتی که می‌توانیم در حوزه کسب‌وکارهای نوین داشته باشیم نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم. برای سرویس‌های هوشمند در تمام بخش‌ها، از صنعت گرفته تا منازل و کسب‌وکارها، برنامه‌ریزی کرده‌ایم و برای هرآن چه که در حوزه اقتصاد دیجیتال و کسب‌وکارهای نوین می‌تواند به مردم خدمات ارائه کند برنامه داریم.

 

اخبار مرتبط

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ارسال به دیگران :

نظر شما

وب گردی