چگونه در عصر هوش مصنوعی شغلی پیدا کنیم؟

جوانانی که وارد دنیایی می‌شوند که در آن هوش مصنوعی در حال تغییر وضعیت است باید نحوه استفاده از ابزار‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را یاد بگیرند آن ابزار‌ها را امتحان کرده و ببینند چه کاری می‌توانند انجام دهند.

دانیل شاپرو، او از سال ۲۰۰۸ میلادی زمانی که رکود بزرگ بازار کار را تکان داد در لینکدین حضور داشته است. او از آن زمان به این سو در رتبه‌های بالاتری قرار گرفت تا مدیر عملیاتی آن شرکت شود و آن پلتفرم را از طریق تغییرات استراتژیک مهم هدایت کند. او در مقام خود بر فروش جهانی، عملیات و هم چنین موفقیت اعضا و مشتریان نظارت دارد. او نقش‌های مختلف هدایت در مدیریت تیم‌های جهانی در زمینه فروش و مدیریت محصول بر عهده داشته و اخیرا مدیر ارشد تجاری شرکت بوده است.

به گزارش بلومبرگ، شما می‌توانید استدلال کنید که استفاده از هوش مصنوعی توسط مشاغل مختلف از فروشندگان گرفته تا بازاریابان، متخصصان امور مالی گرفته تا وکلا بزرگترین تحول مهارتی است که ما در طول زندگی خود با آن مواجه خواهیم شد. حتی ممکن است بگویید که یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در هر شغلی این است که بدانید چگونه می‌توانید قدرت هوش مصنوعی را در زندگی روزمره تان مورد استفاده قرار دهید. سوال اصلی برای ما این بود که چگونه لینکدین به محصولی مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل می‌شود و این موضوع چگونه ماموریت مان را تغییر می‌دهد؟

از منظر فناوری تعداد اپلیکیشن‌های کاربردی عملی که قصد دارند نحوه کار افراد را بهبود بخشند و اکنون آماده هستند پیش از این در چنین سطحی دیده نشده بودند: از نوشتن یک پیام گرفته تا کمک به توصیف خود به گونه‌ای که برای یک کارفرما جذاب باشند همگی مواردی هستند که اکنون در دسترس می‌باشند.

برخورداری از فناوری‌ای که کم‌تر از یک سال پیش شاهد استفاده عملی از آن در طیف وسیعی از زمینه‌ها بودیم پیش از این بی سابقه بوده است. بنابراین، من بسیار خوشبین هستم. سپس می‌توانید سوالات بزرگ تری در مورد آن چه در آینده ممکن است بپرسید، اما ارزش هوش مصنوعی مولد در گردش کار در بسیاری از تنظیمات حرفه‌ای بسیار واقعی است. ‫

"جیمی دایمن" بازرگان و مدیر ارشد اجرایی اخیرا گفته بود فکر می‌کند نسل بعدی می‌تواند هفته‌ای سه روز و نیم کار کند. با این وجود، آیا همه این مزایا به اوقات فراغت تبدیل می‌شوند یا بیش‌تر روی بخش‌هایی از شغل مان تمرکز می‌کنیم که از آن لذت می‌بریم و برای مان الهام بخش هستند. من فکر می‌کنم باید منتظر ماند و دید. با این وجود، وعده صرف زمان کمتر برای کار‌های پیش پا افتاده و تکراری یک نکته مثبت و فوق العاده است.

توصیه ام به جوانانی که وارد دنیایی می‌شوند که در آن هوش مصنوعی در حال تغییر وضعیت است این می‌باشد که نحوه استفاده از ابزار‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را یاد بگیرند آن ابزار‌ها را امتحان کرده و ببینند چه کاری می‌توانند انجام دهند. افرادی که با این ابزار‌ها راحت هستند درست مانند افرادی که به طور کلی با فناوری راحت هستند فرصت‌هایی خواهند داشت. به همان اندازه که تقاضا برای مهارت‌های فنی وجود خواهد داشت تقاضا برای مهارت‌های انسانی افزایش می‌یابد: ارتباطات و خلاقیت.

اخبار مرتبط

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ارسال به دیگران :

نظر شما

وب گردی